Súdne vymáhanie pohľadávok

V prípadoch, kedy mimosúdne vymáhanie nebolo možné alebo ide o prípad, ktorý je potrebné vyriešiť  súdnym vymáhaní  sa na základe našich informácií z terénu a cenovou kalkuláciou nákladov môžete rozhodnúť začať proces súdneho vymáhania.

Všetky potrebné právne úkony zabezpečíme my. Zabezpečujeme ich prostredníctvom siete spolupracujúcich advokátskych kancelárií s dlhoročnými skúsenosťami. Spolupracujeme najmä s advokátskou kanceláriou Mgr. Miroslava Juriku,  s ktorou máme dlhoročné vzťahy a spolu sme úspešne vyriešili pre našich klientov množstvo sporov súvisiacich  s vymáhaním pohľadávok a ich uplatnení na súde.

Cenovú kalkuláciu nákladov pošleme vopred a v rámci súdneho vymáhania máte:

        – Bezplatné základné preverenie dlžníka

- Bezplatné právne posúdenie prípadu pred začatým súdneho vymáhania

V prípade súdneho vymáhania pohľadávky stanovujeme výšku odmeny na základe vyhlášky o odmeňovaný advokátov.

Vyplňte krátky formulár a pošleme Vám cenovú ponuku súdneho vymáhania pre Váš prípad

Povedali o nás

So spoločnosťou PRO-FINANCE Service s.r.o. spolupracujeme 4 roky. Využívame celé portfólio služieb spoločnosti a vysoko oceňujeme ich profesionálny a operatívny prístup, vďaka ktorému sa zlepšil cash-flow DALITRANS s.r.o.. V spolupráci budeme určite a radi naďalej pokračovať.

Dalibor Janega Majiteľ DALITRANS s.r.o.

Služby spoločnosti PRO-FINANCE Service s.r.o. sme vyskúšali na základe odporúčaní od nášho obchodného partnera. Počas našej troj ročnej spolupráce nám úspešne vymohli niekoľko veľmi problematických pohľadávok. Postupne sme začali využívať všetky služby tejto spoločnosti a sme s nimi nad mieru spokojní.

Ing. Martin Holenda Konateľ PRORECO s.r.o.