Preveríme Vášho dlžníka, alebo budúceho obchodného partnera

Chcete uzatvoriť obchod s potenciálnym obchodným partnerom, alebo máte problém s dlžníkmi? Zistite o nich viac než bude neskoro.

Title #0

Máte pochybnosti o Vašom obchodnom partnerovi?

V zmysle našich 10 ročných skúseností vieme, že obchod nemôže fungovať bez dôvery, avšak je dôležité preveriť si ľudí a spoločnosti s ktorými nadväzujete obchodné vzťahy. Takáto forma prevencie je v dnešnom obchodnom styku kľúčová a vďaka nej sa vyhnete často nemalým problémom.

Analyzujeme finančnú situáciu, bonitu,
likviditu a reputáciu obchodného partnera

Podrobne preskúmame podnikateľskú históriu Vašich budúcich obchodných partnerov alebo dlžníkov. Pripravíme Vám správu, kde nájdete potrebné a relevantné obchodné informácie, ktoré odzrkadľujú platobnú morálku a spoľahlivosť podnikateľského subjektu. Tieto informácie Vám poskytnú celkový obraz a pomôžu Vám v rozhodovaní.

Referencie

 • Dalitrans, s.r.o.
 • Proreco, s.r.o.
 • Slovaktual, s.r.o.
 • Servind Slovakia, s.r.o.
 • HPM Therm, s.r.o.
 • Trymat, s.r.o.

Máte problémy s dlžníkmi? Neodkladajte ich, kontaktujte nás!

Urýchlite celý proces
vyplnením dotazníku online
 1. Čo hovorí náš klient?

  So spoločnosťou PRO-FINANCE Service s.r.o. spolupracujeme 4 roky. Využívame celé portfólio služieb spoločnosti a vysoko oceňujeme ich profesionálny a operatívny prístup, vďaka ktorému sa zlepšil cash-flow DALITRANS s.r.o.. V spolupráci budeme určite a radi naďalej pokračovať.

 1. Čo hovorí náš klient?

  Služby spoločnosti PRO-FINANCE Service s.r.o. sme vyskúšali na základe odporúčaní od nášho obchodného partnera. Počas našej troj ročnej spolupráce nám úspešne vymohli niekoľko veľmi problematických pohľadávok. Postupne sme začali využívať všetky služby tejto spoločnosti a sme s nimi nad mieru spokojní.© Copyright 2013-2020 | All Rights Reserved.