Prenájom loga

Väčšina spoločností uhrádza faktúry
označené logo-upozornením v termíne.

Title #0

Prečo by som mal začať s prevenciou?

Prevencia Vám šetrí čas, problémy a peniaze. Vyhnete sa zbytočným problémom s faktúrami po splatnosti a vylepšíte svoj cash-flow. Riešenie pohľadávok je oblasť, ktorá si v súčasnosti vyžadauje stále väčšiu pozornosť. Spoločnosť PRO-FINANCE Service s.r.o. preto prichádza s preventívnym riešením textácie faktúr logom našej spoločnosti.

Zamyslite sa, uprednostnili by ste
úhradu faktúry označenú takýmto logom?

Urobte prvý krok, a dajte svojim obchodným partnerom na vedomie, že Vám záleží na dodržaní termínu splatnosti Vašich faktúr. Takáto forma prevencie je lacnejšia a šetrí Vám čas a finančné náklady spojené s riešením už vzniknutej pohľadávky.

Ak máte záujem o túto službu, vyplňte žiadosť nižšie.

Máte problémy s dlžníkmi? Neodkladajte ich, kontaktujte nás!

Urýchlite celý proces
vyplnením dotazníku online
  1. Čo hovorí náš klient?

    So spoločnosťou PRO-FINANCE Service s.r.o. spolupracujeme 4 roky. Využívame celé portfólio služieb spoločnosti a vysoko oceňujeme ich profesionálny a operatívny prístup, vďaka ktorému sa zlepšil cash-flow DALITRANS s.r.o.. V spolupráci budeme určite a radi naďalej pokračovať.

  1. Čo hovorí náš klient?

    Služby spoločnosti PRO-FINANCE Service s.r.o. sme vyskúšali na základe odporúčaní od nášho obchodného partnera. Počas našej troj ročnej spolupráce nám úspešne vymohli niekoľko veľmi problematických pohľadávok. Postupne sme začali využívať všetky služby tejto spoločnosti a sme s nimi nad mieru spokojní.© Copyright 2013-2020 | All Rights Reserved.